Wiadomości
Sony po raz pierwszy sprzedał mniej niż milion Xperii w kwartał, ale i tak udało się osiągnąć zysk
Dodaj do ulubionych źródeł w Google
7
Udostępnij na fb
Udostępnij na X
Po raz pierwszy w historii Japończycy sprzedali w ciągu kwartału mniej niż milion Xperii. Zaowocowało to między innymi kolejną zmianą celu rocznego. Tym razem Sony zamierza sprzedać zaledwie 4 miliony telefonów w ciągu roku. Pomimo coraz gorszych wyników sprzedażowych dział mobilny osiągnął.. zysk. Powodem jest udana restrukturyzacja działu. Należy odnotować, że Sony postarał się chronić miejsca pracy w Japonii - największe cięcia odbyły się w placówkach zagranicznych.
Dalsza część tekstu pod wideo
Mniejsze zyski przyniosły tez działy odpowiadające za PlayStation i gry. Niewielki wzrost zysków odnotował z kolei dział muzyczny. W ostateczności Sony wyszedł jednak na wspomniany w nagłówku plus.
Wybrane okazje dla Ciebie
Karma dla kota SHEBA Sauce Collection Rybne Smaki (160 x 85 g)
0 zł
Kup teraz
242.88 zł
Zasilacz UPS EATON 3P Ellipse 900 USB IEC 900VA 540W
0 zł
Kup teraz
779.66 zł
Krajalnica do sera AMBITION Natural 22 cm
0 zł
Kup teraz
12.99 zł