Wiadomości
Orange na kartę: dłuższy okres na odbieranie połączeń po doładowaniu
Orange wydłuży czas na odbieranie połączeń po doładowaniu konta w ofertach na kartę. Tak zwany okres pasywny będzie teraz trwał 12 miesięcy.
Dodaj do ulubionych źródeł w Google
38
Udostępnij na fb
Udostępnij na X
Orange Polska ogłosił, że od 4 kwietnia 2022 roku ulegnie wydłużeniu czas na odbieranie połączeń (tzw. okres pasywny) po doładowaniu konta w ofercie na kartę. Po zmianie będzie będzie to 12 miesięcy od doładowania.
Dalsza część tekstu pod wideo
Zmiana, o której mowa powyżej, zostanie wprowadzona we wszystkich taryfach Orange na kartę:
Wybrane okazje dla Ciebie
Aparat cyfrowy YASHICA City 100 Czarny, 13Mpix, 3x zoom, odchylany ekran
0 zł
Kup teraz
899.99 zł
Sekator ręczny DEDRA 80A010
0 zł
Kup teraz
34.99 zł
Rower elektryczny KROSS XPRT C-Racer M21 28 cali Szaro-zielony
0 zł
Kup teraz
5199.99 zł
- Orange Free na kartę,
- Orange Yes,
- Orange POP,
- Zawsze Bez limitu,
- IoT,
- Orange Ekstra Numer.
Zapowiadana zmiana jest zdecydowanie korzystna dla użytkowników pomarańczowej oferty na kartę. Orange jednak przypomina, że:
Klienci nieakceptujący tej zmiany mogą zrezygnować z usług na kartę w każdej chwili bez dodatkowych opłat.